dermaderm

Dermaderm Cilt Lekelerine Karşı Krem Gündüz Kremi % 2 Arbutin ve Güneş Filtreleri İçerir.

Dermaderm Cilt Lekelerine Karşı Krem Gündüz Kremi % 2 Arbutin ve Güneş Filtreleri İçerir.
Dermaderm Cilt Lekelerine Karşı Krem Gündüz Kremi % 2 Arbutin ve Güneş Filtreleri İçerir. Dermaderm Cilt Lekelerine Karşı Krem Gündüz Kremi % 2 Arbutin ve Güneş Filtreleri İçerir.
Kategori : Cilt Kremleri
Ürün Adı : Dermaderm Cilt Lekelerine Karşı Krem Gündüz Kremi % 2 Arbutin ve Güneş Filtreleri İçerir.
: 37,00 TL + KDV
Kdv Dahil : 43,66 TL
43,66 TL
43,66 TL den başlayan taksitlerle!!
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Çevresel ve hormonal koşullardan dolayı deride pigmentasyon oluşur. Bu da cilt lekelerine neden olur. Güneşin yaydığı UVA ve UVB ışınları pigmentasyon ve leke oluşumunu hızlandırır. Dermaderm Gündüz Leke Giderici Krem formülasyonunda organik ve inorganik UVA ve UVB filitreleri bulundurur. Güneşin zararlı ışınlarının lekelere yol açmasını engeller. Dermaderm Gündüz Leke Giderici Krem formülasyonunda bulunan güneş koruma filtreleri ve pigmentasyon düzenleyici aktif Arbutin sayesinde cilt lekelerine karşı maksimum etki sağlar. Dermaderm Gece ve Gündüz Leke Kremi beraber kullanıldığı taktirde etkisini ilk haftadan itibaren gösterir. Cidin duru ve lekekesiz gözükmesini sağlar.
 
Kullanımı: Dermaderm Gündüz Leke Giderici Krem leke olan bölgeye sabahları uygulanmalıdır. Yaz aylarında güneşe maruz kalmadan 15 dakika önce uygulanır ve her 6 saatte bir tekrarlanması gerekir. Maksimum etki için Dermaderm Gece Leke Giderici Kremle beraber kullanılması tavsiye edilir. Bu ürün etkisini 6 hafta düzenli kullanımda gösterir. Suya ve terlemeye dayanıklıdır.
 
(ENG)
"Brown marks" on the skin are due to a build-up of pigment (melanin) under the skin, which is constantly being brought to the surface. This process is particularly active when the skin is exposed to sunlight, and so cause freckles to occur. DermaDerm has been carefully formulated with rich moisturizers to soften the skin. Dermaderm is generally used to reduce the appearance of hyperpigmented skin on the body or face. Many customers use the product to achieve a uniform skin tone by lightening the appearance of uneven areas and dark spots. The product can also be used to brighten the overall complexion by lightening the appearance of sun damaged skin.

Directions: Apply to area to be lightened in the morning. During summer, cream should apply during 15 minutes before sun exposure, reapply every 6 hours. For maximum benefits, combination use with Dermaderm Brown Spot Night cream is crucial. For effective results, apply to area to be lightened for 6 weeks.
Kapat
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.