content_copy

Kepek Nasıl Geçer?

Kepek neden olur?

Kepek toplumda kadın erkek, çocuk tüm bireylerin yaşadığı bir sorundur, kepek nasıl geçer sorusu hepimizin merek ettiği konuların başında gelir.

Peki, “Kepek nasıl geçer?” Kepek kimi insanlarda sadece geçişlerinde oluşur ve kısa sürede geçer. Fakat kepek problemi bazı insanlarda inatçı bir hal alır ve kolay kolay geçmez.

Kepek Nedir?

Kepek saç derisinin kendini yenileme sürecidir. Bu süreç bazı insanlarda daha hızlı oluşur be nedenle saçta oluşan döküntü hoş gözükmez. Bazı insanlarda deri değişimi daha uzun sürede olduğu için göze batmaz ve kepek problemi yaşamazlar. Kepek ayrıca saç derisinde oluşan mantar ve bakteriler “seboreik dermatit” kepek problemine sebep olur.

Saçtaki kepek nasıl giderilir? Kepeğe iyi gelen doğal yöntemler?

Kepek nasıl geçer sorusunun cevabı aslında bitkisel tedavide saklıdır. Atkuyruğu bitkisi bakterilere karşı oldukça etkilidir. Kepeğe neden olan bakterileri azaltır ve buda kepek probleminin giderilmesinde önemli rol oynar. Atkuyruğu bitkisinden üretilen Kepek şampuanı saçlara uygulandığında etkisini anında gösterir. Haftada 2 kez saçlar Atkuyruğu özlü kepek şampuanı ile yıkanırsa kepek problemine kesin çözüm sağlanmış olur. Saç derisinde oluşan kaşıntı ve döküntülerden kurtulmanın diğer bir yöntemimde Çam kozalak yağıdır. Çam kozalak yağından üretilen şampuan Atkuyruğu özlü şampuan ile değişmeli kullanıldığında kepek probleminin giderilmesinde bitkisel çözüm sağlar.

Kepek giderici Şampuanlarımız

Dermaderm At kuyruğu Özlü Şampuan, Kepek ve saçta oluşan problemlere karşı üretilmiştir. Atkuyruğu doğal antiseptiktir, saç köklerinde oluşan bakterileri temizler ve kepek problemini giderir. Soğuk baskı zeytinyağı hem kepek giderici hem de nemlendirici özelliğe sahiptir. Atkuyruğu saç köklerinde kan dolaşımını harekete geçirir. Atkuyruğu özü yüksek miktarda aminoasitten oluşur. Bu amino asitler saçın yapı taşını oluşturur. Saçların dökülmesini engeller. Saç oluşumunu destekleyen peptitler sayesinde, saçların daha kalın ve dolgun görünümlü olmasını sağlar. Zayıf saçlara bakım yapar, saç dökülmelerine karşı saçları korur ve besler. Saç dökülmesine karşı özel olarak, Dermaderm Laboratuvarlarında geliştirilmiş bu ürün, 1 aylık kullanım testlerinde %90 başarı oranını elde etmiştir. Saç gelişimi için gerekli vitamin ve mineralleri saçlara verir, sağlıklı saç gelişiminizi destekler. Dermaderm Atkuyruğu Özlü Şampuan, düzenli kullanıldığında saç dökülmesi ve kepek problemlerine bitkisel çözüm sağlar. Dökülen ve ince saç köklerini aktive ederek yeniden üretken hale geçmesini sağlar. Vitamin ve mineral bakımından zengin olan Atkuyruğu özü sayesinde saçlara sağlık, canlılık ve direnç kazandırır. %100 doğal Atkuyruğu özü ve soğuk sıkım zeytinyağından üretilmiştir.

Fiyto Çam Kozak Yağlı Şampuan, Kepek ve saçta oluşan problemlere karşı üretilmiştir. Çam kozalak yağı doğal antiseptiktir, saç köklerinde oluşan bakterileri temizler ve kepek problemini giderir. Çam kozalak yağı hem kepek giderici hem de nemlendirici özelliğe sahiptir. Çam kozalak özünden üretilen bu yağ saç köklerinde kan dolaşımını harekete geçirir. Çam kozalak yağı Dermaderm Laboratuvarlarında geliştirilmiş bu ürün, 1 aylık kullanım testlerinde %90 başarı oranını elde etmiştir. Saç gelişimi için gerekli vitamin ve mineralleri saçlara verir, sağlıklı saç gelişiminizi destekler. Fiyto Çam Kozalak Yağı Özlü Şampuan, düzenli kullanıldığında saç dökülmesi ve kepek problemlerine bitkisel çözüm sağlar. Çam kozalak yağı saç derisinde oluşan döküntüleri giderir ve kepek problemi ortadan kalkar. İnatçı kepek problemlerinde sadece kepek oluşumunu gidermek yeterli olmamaktadır. Saç derisinin dökülmesi saçta çirkin görünüme neden olan kabuklanma ve aşırı kepeğe neden olur. Uzmanlar tarafından geliştirilen bu formül saçta döküntü, pullanma, kabuklanma, sivilce ve yara oluşumunu engeller. Kış aylarında ve mevsim geçişlerinde oluşan inatçı kepeği giderir. Dökülen ve ince saç köklerini aktive ederek yeniden üretken hale geçmesini sağlar. Vitamin ve mineral bakımından zengin olan çam kozalak yağı saçlara sağlık, canlılık ve direnç kazandırır. %100 doğal çam kozaklarından soğuk sıkım yöntemi ile üretilmiştir.

Bir Yorum Bırakın