Sıkça Sorulan Sorular

DermaDerm‘in sunduğu hizmet ile ilgili bazı soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

DermaDerm'den nasıl alışveriş yapabilirim?

DermaDerm.com’a katılmak ücretsizdir. Tek yapmanız gereken üst menüde bulunan kullanıcı simgesine tıklamaktır. İsterseniz Facebook veya Google hesabınızı DermaDerm ile ilişkilendirebilir, doğrudan hızlıca alışverişe başlayabilirsiniz.

Sitenizden güvenli alışveriş yapabilir miyim?

DermaDerm’den yapacağınız tüm alışverişleriniz oldukça güvenlidir. DermaDerm müşteri güvenliğine çok önem veren bir E-Ticaret sitesidir. Güvenli alışveriş deneyimi için yaptığımız çalışmalar sürekli ve güncel olarak devam etmektedir.

Ayrıca İnternet sitemizde bulunduğunuz sürece 256 Bit SSL Güvenlik Sertifikası ile şifreli olarak korunmaktasınız.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Sepetinize eklediğiniz ürünleri satın almak için sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz. Bunlar; Banka Kartı veya Kredi Kartı ile taksitli şekilde satın alabilme imkanı, Kapıda ödeme imkanı ve bir diğer ödeme seçeneğimiz ise Banka Havalesi/EFT yöntemidir.

Taksitli satışlarınız var mı?

Evet tabii ki bu münkün! Tek yapmanız gereken ödeme sayfasında Kredi Kartı ile Ödeme seçeneğini seçmenizdir. Daha sonra karışınıza taksit seçenekleri ile ilgili bir tercih tablosu gelecektir. Online ödemeye açık olan tüm kartlarınız ödeme sistemimizde geçerlidir.

Siparişlerinizin teslimat süreçleri nasıl ilerliyor?

DermaDerm’den yapmış olduğunuz tüm siparişleriniz en geç 48 saat içerisinde hazırlanıp, yola çıkmak üzere kargo birimine teslim edilir.

Hangi kargo şirketi ile anlaşmalısınız?

Verilen hizmetin kalitesi, Zamanlı teslimat, gerekse Müşteri memnuniyeti açısından bizce kusursuz hizmet sağlayan Sürat Kargo ile Türkiye’nin tüm noktalarına kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz kargo kampanyalarınız var mı?

DermaDerm’den yapacağınız her 50₺ ve üzeri siparişlerinizde Türkiye’nin her yerine kargonuz ücretsizdir.

Kargomu teslim alamadım, Ne yapmalıyım?

Öncelikle merak etmeyin. Kargonuz gelmiş olabilir ancak teslimat adresine ulaştığında belirtilen adreste kimse bulunamamış olabilir. Bulunduğunuz adrese en yakın olan Sürat Kargo şubesinden 3 iş günü içerisinde kargonuzu teslim alabilme imkanınız vardır. Mutlaka her şeyden önce size özel vermiş olduğumuz Kargo Takip kodunu takip sistemimizden sorgulayarak gönderinin durumunu öğreniniz.

Kargo Takip sistemine ulaşmak için tıklayınız.

Siparişim elime hasarlı şekilde ulaştı ne yapmalıyım?

Bunu duyduğumuza üzüldük. Destek almak için lütfen hasarlı ürün kaydı oluşturunuz. Satış sonrası destek ekibimiz size her daim yardımcı olmaya hazırdır.

Hasarlı ürün kaydı oluşturmak için tıklayınız.