Teslimat ve İade

 Dermaderm.com‘dan saat 18:00’a kadar siparişini vermiş olduğunuz ürün/ürünler ertesi gün 17:00’da SÜRAT KARGO ile sizlere ulaştırmak üzere yola çıkartılır. Dermaderm.com’un SÜRAT KARGO ile sözleşmesine göre en geç 4 iş günü içerisinde siparişini vermiş olduğunuz ürün/ürünler adresinize teslim edilir. Siparişleriniz personellerimizce özenle hazırlanıp hasar almayacak şekilde paketlenmektedir. Size gelen kargo paketinin üzerinde hasar, yırtık veya bunlara benzer bir durum söz konusu ise paketi teslim almayıp geri iade gönderiniz. Bu durumu aynı gün içerisinde 
+90 324 324 1196 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak bizlere bildiriniz. 

DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI

Dermaderm.com‘dan almış olduğunuz her ürünü kullanılmadığı, hasara uğramadığı, orijinalliği bozulmadığı, satılabilirliği bozulmadığı sürece ve size gönderildiği gibi eksiksiz bir şekilde elinize ulaştığı tarihten sonraki 14 gün içerisinde iade edebilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz. Kullanılmış, hasara uğramış, kutusu, garanti belgesi veya  faturası eksik ürünler iade alınmayacak sizlere karşı ödemeli kargo ile tekrardan geri gönderilecektir.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri faturanızın arka kısmında bulunan iade formunu eksiksiz şekilde doldurarak SÜRAT KARGO ile ücret ödemeden “Hal Mh. Turgut Özal Bulvarı Mertoç Toptancılar Sitesi G-Blok No: 2 TR-33020 AKDENİZ/MERSİN” adresimize alıcı ismi “Dermaderm Kozmetik” olacak şekilde gönderebilirsiniz. Kapıda nakit ödemeli olarak vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi yapılırken ödemiş olduğunuz ücret kapıda nakit ödeme hizmet bedeli iade edilemezDeğişim olarak kargo ücreti ödemeden göndermiş olduğunuz ürün ise değişimi yapıldıktan sonra ücretsiz kargo ile sizlere gönderilir.


İade süreci hakkında, +90 324 324 1196 numaralı telefonu arayarak, müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alabilirsiniz. 


İade işlemlerinde, kredi kartı ile satın alınan ürünlerin ücretleri, kredi kartınıza iade edilir. Taksitli alımlarda, iadeniz banka tarafından taksitli veya peşin olarak yapılmaktadır. Ürün bedeli havale ile ödenmişse iade tutarı hesabınıza aktarılır. İade ettiğiniz ürün bize ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde iadeniz yapılır.